افتتاحیه پرواک، اولین مدرسه کارآفرینی استان البرز برای نوجوانان

پرواک (پرورش استعدادهای کارآفرینی)، روز شنبه، 26 ام تیرماه 95، به عنوان اولین مدرسه برای پرورش کارآفرین های فردا در استان البرز شروع به کار کرد. در این افتتاحیه اساتید گرانقدری چون آقای علیرضا تفرشی، آقای ابوالقاسم شاهسون، آقای محمد مقدم، آقای شاهین شاکری، آقای مهدی تیزویر، آقای علیرضا اسعدی و آقای وحید عباس زاده حضور داشته و در سه بخش مستقل و موازی با والدین، دخترها و پسرها گفتگو نمودند.

پرواک با نظارت آقای محمدعلی نبی زاده و آقای احمد خیری و با مدیریت اجرایی آقای حمید توکلی و خانم حوریه جعفری در ساختمان مربوط به “فرهنگ شهر سایه” برگزار می شود.

اولین دوره پرواک با حمایت معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرج و با حضور تعداد محدودی از فرزندان کارکنان محترم شهرداری کرج از 26 تیرماه به مدت 7 هفته برگزار شده و تا 10 شهریورماه ادامه خواهد یافت.

شرکت کنندگان در پرواک که عمدتا بین 13 تا 15 سال سن دارند، در این مدت در کلاس های مبتنی بر بازی، تمرین و تعامل با یاری بیش از 30 استاد برگزیده با مهارت های ارتباطی، خودشناسی، خلاقیت، مدیریتی و فناوری اطلاعات آشنا خواهند شد.

علاوه بر معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج، پرواک از حمایت های اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان البرز، دفتر فن آوری اطلاعات استانداری البرز، بنیاد علمی و فرهنگی شهروند، مرکز خدمات کارآفرینی هادی سامانه پرداز، رویداد کارآفرینی همفکر، رویداد کارآفرینی همسو، نامی نیک.کام، شرکت مسیر رخداد آبی، موسسه فرهنگ شهر سایه، کلینیک کسب و کار ایرانیان، شرکت مدیران ایران، شرکت ساحل میکس، شرکت تعاونی آسانگار، مارال چرم، جی5، شرکت برسام، whatsjob.ir، itpro.ir و 1car.ir نیز بهره مند شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *